Sigorta ve Risk Yönetimi Eğitim Programı

Birlik ve Federasyonlara 2022/13 Sayılı Genelge
Sayı: 51617450-775.05-9/13
Konu: Sigorta ve Risk Yönetimi Eğitim Programı
Tarih: 21.01.2022

Bilindiği üzere, Covid 19 dönemi ve peş peşe yaşanan doğal afetler ile birlikte esnafımızın her türlü sigortaya olan ilgisini ve bilincini artırmak, hasar anında yapılması gerekenler konusunda bilgilendirmek, olası risklerden evvel tedbirlerin almasına yönelik risk bilincini geliştirmek ve bunu sürdürebilir bir eğitim programı ile esnafımızın ve teşkilatımızın kurumsal kimliği ile buluşturmak amacıyla, Konfederasyonumuz ile DMW Eğitim Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. arasında 20/12/2021 tarihinde “Esnafın Sigorta ve Risk Yönetimi Bilincini Geliştirme Eğitimleri” protokolü imzalanmıştır.

Bu kapsamda, Esnafın Sigorta ve Risk Yönetimi Bilincini Geliştirme Eğitimleri; Türkiye Sigorta Birliği’ne bağlı Türkiye Sigorta Enstitüsü Vakfı (TSEV) tarafından verilecek olup, Şubat/2022 döneminde planlanan eğitimlerin tarihleri ve eğitimlerin içeriği ekte yer almaktadır. Esnafın Sigorta ve Risk Yönetimi Bilincini Geliştirme Eğitimlerine katılmak isteyen katılımcıların; eğitim tarihinden önce https://www.ifhaber.com/esib-egitimi/ linkinden kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Kaydını başarı ile tamamlayan katılımcıların e-posta adresine eğitime gireceği link gönderilecektir.

Eğitim sonunda, çevrimiçi eğitime tam gün katılım sağlayanlara Katılım Belgesi verilecektir. Kayıt olunmasına rağmen eğitime katılım göstermeyen ve eğitime devam etmeyen katılımcılara katılım belgesi verilmeyecektir.
Bilgilerinizi ve yapılacak olan “Esnafın Sigorta ve Risk Yönetimi Bilincini Geliştirme Eğitimlerinin” teşkilatımıza duyurulması hususunda gereğini rica ederiz.

Detaylı bilgiye ulaşmak için dökümanı buradan indir.

Paylaş:
Scroll to Top