Basında Mardin Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği

Aşı olmak, mevcut pandeminin yeniden ortaya çıkmasını engellemenin ve gelecekteki pandemiyi durdurmanın en etkili yoludur. Aşı olmak sadece toplumun sağlığına değil, aynı zamanda ülkenin devam eden ekonomik toparlanma çabalarına da bir yatırım olarak düşünülmelidir. Aşılamanın ekonomik faydaları, aşılı kişilerin mali durumları iyileştikçe gerçek ve mecazi olarak rahat nefes almalarınada katkıda bulunacak.

Koronavirüse karşı aşılanmak, anında ve ölçülebilir sağlık yararları sağlar. Aynı zamanda ülkenin ekonomik toparlanmasının kritik bir bileşenidir.

Aşıların eksiksiz yapılması sadece insanları daha sağlıklı tutmakla kalmaz, aynı zamanda sağlık bakım maliyetlerini düşürür, insanların işe dönmelerini kolaylaştırır ve genel ekonomik aktiviteyi artırır.

Bu faydaları güvence altına almak ve geçmişteki kısıtlama sıkıntıları ile karşılaşmamak için oda olarak esnafımızı aydınlatmayla ilgili aşılama oranlarını artırma çabalarını hızlandırmak ve daha geniş kesimlerinde aşı olmalarını sağlamak için esnafımızı bilgilendirme ziyaretinde bulunduk.

Daha iyi bir yaşam için lütfen AŞI OLUN!

İsa TUNÇ

Bu gezimizden bazı haberler;

https://www.mardinsoz.com/haber/mardin-esob-doviz-bastirdi-esnafa-asi-ol-cagrisi-yapti-17868.html

https://www.mardinlife.com/esnaflara-asi-cagrisi.html

Paylaş:
Scroll to Top